O nas

Firma MVKLIMA nie jest kolejnym randomowym przedsiębiorstwem sprzedającym urządzenia chłodnicze. Wprost przeciwnie – naszym nadrzędnym celem jest dostarczanie produktów i usług, które ułatwiają życie. A wierzymy, że taki asortyment może to zrobić. Klimatyzacja zapewnia komfortowe warunki w gorące dni, wentylacja gwarantuje napływ świeżego powietrza, a chłodnictwo pozwala przechowywać żywność w odpowiednich warunkach.

MVKLIMA Radom

Siedzibą naszej firmy jest Radom, ale świadczymy usługi także poza granicami miasta. Wyceniamy, doradzamy, montujemy, serwisujemy i naprawiamy sprzęt już od wielu lat, co zaowocowało ogromną znajomością rynku i doświadczeniem.

To z kolei przekłada się na jakość pracy, więc nasi klienci mogą mieć pewność, że trafiają w najlepsze ręce. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i traktujemy je niczym swoją wizytówkę, dzięki czemu zyskaliśmy wielu zadowolonych odbiorców. A to jest dla nas bezcenne.

Dlaczego my?

Profesjonalizm i rzetelność w każdym calu. Wykonujemy naszą pracę
najlepiej jak potrafimy. Dowodem na to są nasi zadowoleni klienci.

serwis klimatyzacji

15 lat
doświadczenia

mvklima

100% zadowolonych klientów

najwyższa jakość

Najwyższa
jakość

Renomowane marki

W naszej ofercie posiadamy urządzenia renomowanych marek, które są klasą samą w sobie, więc wysoka jakość usług idzie w parze z wysoką jakością sprzętu. Takie połączenie to gwarancja bezpieczeństwa, funkcjonalności oraz użytkowania przez długi czas.

Ostatnia kwestia jest o tyle ważna, że w wielu przypadkach zakup klimatyzacji lub chłodni to inwestycja na lata. Z nami będzie to inwestycja w stu procentach trafiona.

Nasze realizacje