Klimatyzacja samochodowa

Obsługa i serwis

W samochodzie spędzamy coraz więcej czasu. Dojazdy do pracy i domu, popołudniowe zakupy, wycieczki, wyjazdy za miasto itd. W związku z tym warto potraktować swoje auto, jako miejsce, które będzie nam dobrze służyć. Oferujemy kompetentny serwis klimatyzacji samochodowej, który doskonale nada się w upalne dni. Gwarantujemy, że dzięki niemu poczuć można rewelacyjną ulgę, gdy za oknem słońce daje o sobie znać. W naszą usługę wchodzi także naprawa klimatyzacji samochodowej. Szybkie, profesjonalne i przede wszystkim sprawne działanie pozwoli zapomnieć o powstałej usterce.

Bez wątpienia klimatyzacja samochodowa poprawia nasze samopoczucie oraz bezpieczeństwo podczas podróży. Warto o nią zadbać przynajmniej raz w roku.

Serwisujemy klimatyzację w autach osobowych, dostawyczych, ciężarówkach i autobusach.

Ozonowanie

Klimatyzacja samochodowa jest już standardem w wyposażeniu, jednak tego samego nie można powiedzieć o ozonowaniu. A przecież nieustannie pracujący nadmuch musi być systematycznie czyszczony, aby korzystanie z niego było bezpieczne.

Dodatkowym atutem ozonowania jest fakt, że dezynfekcja obejmuje nie tylko samą klimatyzację, ale również wnętrze samochodu, dzięki czemu także przestrzeń użytkowa będzie całkowicie wyczyszczona. Firma MARKLIM zajmuje się m.in. serwisem klimatyzacji oraz ozonowaniem, więc zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Dzięki temu procesowi każda klimatyzacja samochodowa stanie się o wiele bardziej sprawniejsza.

Umów się na bezpłatną konsultację